+38 067 327 99 00

+38 095 733 42 44

+38 073 400 58 48

+38 044 462 82 74

Пн - Пт: 9:00 - 19:00 Сб, Нд: вихідний
замовити дзвінок
Професійні тренажери для залу

+38 067 327 99 00

+38 095 733 42 44

+38 067 327 99 00

+38095 733 42 44

Пн - Пт: 9:00 - 19:00 Сб, Нд: вихідний
замовити дзвінок

Договір публічної оферти

1. Загальні положення.

1.1. Дана оферта, відповідно до статті 633, 641 Цивільного кодексу України є офіційною пропозицією необмеженому колу потенційних Покупців укласти з Продавцем договір купівлі-продажу Товарів (далі по тексту - «Договір») дистанційним способом, тобто через веб-сайт https: // sportcity.com.ua.

1.2. Даний Договір є публічним, тобто відповідно до статті 633 Цивільного кодексу України його умови однакові для всіх Покупців незалежно від статусу (фізична особа, юридична особа, фізична особа - підприємець). При повній згоді з даним Договором Покупець приймає умови і порядок оформлення замовлення, оплати та доставки Товару Продавцем, відповідальності за невиконання умов цього Договору.

1.3. Цей Договір набуває чинності з моменту натискання на кнопку «ОФОРМИТИ ЗАМОВЛЕННЯ», яким Покупець дає згоду здійснити покупку наявного у Продавця товару і діє до моменту повного розрахунку за отриманий Покупцем Товар від Продавця.

2. Визначення термінів.

2.1. Договір публічної оферти - публічна пропозиція Продавця, яке розміщенно на веб-сайті: sportcity.com.ua, адресовано невизначеному колу осіб з метою укладення Договору купівлі-продажу товару в порядку і умовах, визначених цією офертою.

2.2. Акцепт - прийняття Покупцем пропозиції Продавця з придбання товару, зображення якого розміщено на веб-сайті: sportcity.com.ua, шляхом оформлення замовлення.

2.3. Замовлення - належним чином оформлена і розміщена на веб-сайті: sportcity.com.ua заявка Покупця, адресована Продавцю на покупку і доставку товару за вказаною Покупцем адресою.

2.4. Товар - предмет торгівлі (виріб, модель, аксесуар, комплектуючі та супровідні предмети, будь-які інші предмети торгівлі), з придбання якого на веб-сайті: sportcity.com.ua розміщено пропозицію Продавця.

2.5. Продавець - ФОП Малиновський Сергій Миколайович, юридична адреса: м Марганець, Дніпропетровської обл., Вул. Колгоспна, 28, реєстраційний номер облікової картки платника податків - ІПН 2903126499, або будь-яке інше юридична або фізична особа-підприємець, відповідно до чинного в Україні законодавства, які є власниками або розповсюджувачами Товару за допомогою веб-сайту: sportcity.com.ua і мають намір його продати.

2.6. Покупець - будь-яка дієздатна фізична, юридична особа, фізична особа-підприємець, відповідно до чинного в Україні законодавства, які відвідали веб-сайт: sportcity.com.ua і мають намір придбати той чи інший Товар.

2.7. Недолік - будь-яка невідповідність продукції вимогам нормативно-правових актів і нормативних документів, умовам договорів або вимогам, що пред'являються до неї, а також інформації про продукцію, наданій виробником (виконавцем, продавцем).

2.8. Істотний недолік - недолік, який робить неможливим чи недопустимим використання товару відповідно до його цільового призначення, виник з вини виробника (продавця, виконавця), після його усунення проявляється знову з незалежних від споживача причин і при цьому наділений хоча б однією з нижченаведених ознак: а ) він взагалі не може бути усунутий; б) його усунення потребує понад чотирнадцять календарних днів; в) він робить товар суттєво іншим, ніж передбачено договором.

3. Предмет Договору.

3.1. Продавець зобов'язується на умовах та в порядку, визначених цим Договором, продати Товар на підставі Замовлення, оформленого Покупцем на відповідній сторінці веб-сайту: https://sportcity.com.ua, а Покупець зобов'язується на умовах та в порядку, визначених цим Договором, придбати Товар і оплатити за нього грошові кошти.

3.2. Продавець гарантує, що Товар не переданий в заставу, не є предметом спору, не перебуває під арештом, а також на нього відсутні будь-які права третіх осіб.

3.3. Продавець підтверджує, що має всі необхідні дозволи на здійснення господарської діяльності, які регулюють сферу правовідносин, що виникають і діють в процесі виконання цього Договору, а також гарантує, що має право на реалізацію Товару без будь-яких обмежень, відповідно до вимог чинного законодавства України.

3.4. Фотографії Товару можуть дещо відрізнятися від фактичного зовнішнього вигляду Товару, з огляду на особливості передачі кольорів і відтінків різних пристроїв, за допомогою яких проглядається на веб-сайті: https://sportcity.com.ua.

4. Порядок оформлення замовлень.

4.1. Покупець самостійно оформляє Замовлення на відповідній сторінці веб-сайту: https://sportcity.com.ua., Шляхом додавання Товарів в віртуальну корзину за допомогою натискання кнопки «КУПИТИ», або зробивши замовлення по електронній пошті, або за номером телефону, вказаним в розділі контактів веб-сайту: https://sportcity.com.ua.

4.2. Термін формування Замовлення до 3 робочих днів з моменту його оформлення. У разі, якщо Замовлення відправлено у вихідний або святковий день, термін формування починається з першого після вихідного робочого дня.

4.3. У разі відсутності замовлених Покупцем Товарів на складі Продавця, останній має право виключити вказаний Товар із Замовлення / анулювати Замовлення Покупця, повідомивши про це Покупця шляхом телефонного дзвінка або направленням відповідного електронного повідомлення на адресу, вказану Покупцем при оформленні замовлення, або іншим способом.

4.4. За умови відсутності Товару Покупець має право замінити його аналогічним Товаром, відмовитися від даного Товару, анулювати замовлення.

5. Ціна і порядок розрахунків.

5.1. Ціна кожного окремого Товару визначається Продавцем і вказується на веб-сайті: https://sportcity.com.ua. Ціна Замовлення визначається шляхом додавання ціни всіх включених в Замовлення Товарів, що дорівнює сумі, яка підлягає до сплати, яка вказується на веб-сайті: https://sportcity.com.ua при оформленні Замовлення в момент його розміщення.

5.2. Ціна договору дорівнює ціні Замовлення. Сума Замовлення може змінюватися в залежності від ціни, кількості або номенклатури Товару.

5.3. Покупець здійснює оплату Замовлення одним із таких способів: а) за допомогою банківського переказу грошових коштів на поточний рахунок Продавця, вказаний в рахунку, в т.ч. за допомогою Інтернет-банкінгу (Покупець оплачує Замовлення протягом трьох днів з дати отримання рахунку в розмірі 100% передоплати); б) банківською карткою типу Visa або MasterCard; в) оплата в кредит (при "Оплаті частинами" доставка завжди оплачується одержувачем).

5.4. Замовлення вважається оплаченим з моменту зарахування грошових коштів в повному розмірі на банківський рахунок Продавця.

5.5. Відправлення та доставка Замовлення здійснюється після повної оплати Замовлення з боку Покупця відповідно до п.5.4. даного Договору.

6. Умови доставки Товару.

6.1. Покупець отримує Товар за допомогою доставки, або отримує його особисто на складі Продавця. Порядок поставки та отримання Товару від Продавця зазначений на відповідній сторінці веб-сайту: https://sportcity.com.ua.

6.2. При доставці Товарів за допомогою Служб доставки (в тому числі, але не виключно «Нова Пошта», «делівері», «САТ», «Міст Експрес», «Укрпошта») (далі Компанії-перевізники) Покупець в повному обсязі і беззастережно погоджується з Правилами перевезення вантажів цими Компаніями-перевізниками.

6.3. Продавець відправляє замовлений Товар пізніше 3 робочих днів з моменту здійснення оплати Покупцем. Продавець не несе відповідальності за терміни доставки, якщо протягом 3 робочих днів з моменту отримання коштів від Покупця, передав Товар Компанії-перевізнику для доставки Покупцеві.

6.4. Факт отримання Товару та відсутність претензій за якістю, кількістю і / або комплектності Товару, що доставляється Компаніями-перевізниками, Покупець підтверджує власної розписом в товаро-транспортної накладної, декларації Компанії-перевізника, або у видатковій накладній при отриманні Товару на складі Продавця. Зі свого боку, Продавець гарантує відвантаження Товару Компанії-перевізнику в кількості, зазначеній і сплаченому Покупцем, в комплектності згідно специфікації цього Товару та в належному (робочому) стані і якості.

6.5. У разі відсутності Покупця за адресою доставки, вказаною Покупцем в заявці або відмови Покупця від отримання Товару по необгрунтованої причини, при доставці кур'єром Компанії-перевізника, Товар повертається в торговий центр відвантаження. Оплата за послуги Компанії-перевізника віднімається від суми, перерахованої Покупцем за Товар. Залишок суми повертається Покупцю на підставі його листа, відправленого на e-mail: sportcity.prom@gmail.com із зазначенням банківського рахунку, на який повинні бути повернуті кошти.

6.6. Повернення Товару Покупцем здійснюється за його рахунок. У разі повернення Товару неналежної якості, після встановлення даного обставини, Продавець зобов'язується компенсувати Покупцю вартість повернення, протягом п'яти днів з моменту отримання відповідного письмового вимоги Покупця, на підставі наданих документів, що підтверджують такі витрати.

7. Умови повернення Товару.

7.1. Покупець має право відмовитися від Товару та розірвати Договір протягом 14 (чотирнадцяти) календарних днів з дня отримання Товару, не враховуючи дня покупки, якщо дотримані такі умови: - товар не був у вживанні і не має механічних пошкоджень, слідів вживання: подряпин, сколів , потертостей, немає слідів попадання рідини у виріб або на упаковку, документацію; - товарний вид збережений - тобто залишилися всі ярлики, наклейки і інші частини товару в незмінному вигляді, товар повністю укомплектований, запакований; - присутні всі документи на товар (інструкції, гарантійний талон, товарний чек), збережені всі ярлики і заводське маркування.

7.2. Не підлягають обміну (поверненню) товари, перелік яких наведено в Постанові КМУ № 172 від «19» березня 1994 року.

7.3. При отриманні Товару на складі перевізника, від кур'єра або Продавця, Покупець зобов'язаний перевірити зовнішню цілісність упаковки, після чого відкрити її і безпосередньо переконатися в належному зовнішньому стані Товару (відсутності механічних пошкоджень) і повноти його комплектності.

7.4. У разі наявності хоча б одного з перерахованих недоліків (механічних пошкоджень, які не повнота комплектності та інше), Покупець зобов'язаний зафіксувати його в складеному акті довільної форми. Акт повинен бути підписаний Покупцем і особою, яка здійснила доставку Товару або представником Продавця в момент передачі Товару Покупцю. По можливості недоліки повинні бути зафіксовані засобами фото- або відеозйомки.

7.5. Сторони погодили, що в разі недотримання обов'язкових вимог зазначеної процедури, зізнається отримання Покупцем Товару в належному стані - без будь-яких механічних пошкоджень і в повній комплектності.

8. Згода на обробку персональних даних.

8.1. Продавець збирає і обробляє персональні дані, яку Покупець надає самостійно під час Замовлення відповідно до Закону України від «01» червня 2010 року № 2297-VI «Про захист персональних даних» та Договором.

8.2. Персональні дані збираються і обробляються з метою надання Покупцям доступу до Сайту і обробки Замовлень Покупців, інформування (у тому числі рекламними матеріалами), а також інших дій, пов'язаних з такими цілями.

8.3. Політика конфіденційності та персональних даних за Договором застосовується виключно до Сайту. При переході Покупця на сайти третіх осіб (в тому числі сторонніх сервісів) Покупець керується політикою конфіденційності відповідного сервісу.

8.4. Покупець вказує прізвище та ім'я, електронну пошту, номер телефону, адресу доставки Замовлення. Решта інформації надається Покупцем за його вибором в коментарі до Замовлення. Покупець самостійно перевіряє достовірність наданої інформації.

8.5. Продавець має право на відправку рекламних повідомлень, просування Товару, інформаційних матеріалів щодо Товарів, послуг Продавця, заходів та акцій.

8.6. Продавець має право на передачу персональних даних Покупців третім особам, якщо така передача потрібно для виконання Продавцем своїх обов'язків за Договором та захисту прав і свобод Продавця або третіх осіб, якщо Покупець порушує умови Договору.

8.7. Покупець має право відмовитися від отримання рекламної та іншої інформації за допомогою повідомлення на електронну пошту, вказану для контакту на Сайті. Покупець має право запросити інформацію про те, обробляються чи його дані Продавцем. Продавець надає таку відповідь протягом 30 календарних днів.